Advertisement
Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Wody 2011
Image
22 marca po raz 18. obchodzony jest na całym świecie Światowy Dzień Wody. Hasło przewodnie tegorocznego święta brzmi Woda dla miast. Celem hasła jest skupienie uwagi opinii międzynarodowej na temat wpływu szybkiego wzrostu liczby ludności miast, uprzemysłowienia i zmian klimatu na zasoby wodne w rejonach miast i miasteczek.
 
Nowe rozwiązania dla gospodarki wodno-ściekowej
Image
Zapraszamy na Seminarium pt. "Nowe rozwiązania dla gospodarki wodno-ściekowej. Projekt PREPARED" , które odbędzie się 17 lutego 2011 r. o godzinie 9:30 w Instytucie Ekologii Terenów Uprzemysłowionych w Katowicach.
 
Czysta woda w Warszawie
Image
Powodzeniem zakończyła się realizacja trzyletniego projektu Funduszu Spójności „Zaopatrzenie w wodę i oczyszczanie ścieków w Warszawie”. Finalnym krokiem było otwarcie nowej stacji ozonowania pośredniego i filtracji na węglu aktywnym w kultowych już niemal w branży wodociągowej Filtrach Warszawskich.
 
Zaproszenie do Czajki
Image
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej organizuje wizytę studialną dla dziennikarzy, poświęconą prezentacji najciekawszych i największych obiektów w Polsce służących gospodarce wodno-ściekowej, które wykorzystały dofinansowanie unijne w ramach IV osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.
 
333 km kanalizacji w europejskim stylu
Image
W Tychach zakończono największą w historii miasta inwestycję komunalną polegającą na budowie nowoczesnej kanalizacji sanitarnej i deszczowej dla ponad 4 tysięcy nieruchomości, czyli ok. 21 tys. mieszkańców. Rozmach inwestycji, koszt robót, a także wielkość dofinansowania z Funduszu Spójności sprawiły, że było to jedno z pięciu największych w kraju przedsięwzięć dotowanych ze środków unijnych w sektorze „Środowisko”.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 37

© 2024 Grupa INFOMAX