Advertisement
Ekologia 3/2012 - zapraszamy do lektury!
Image
Szanowni Państwo, czas biegnie szybko. Minął już rok od X Jubileuszowej Edycji Konkursu o Ekolaury Polskiej Izby Ekologii i znowu mogliśmy spotkać się podczas wręczania Ekolaurów PIE 2012. Tym samym szczęśliwie rozpoczęliśmy kolejną dekadę i oby tak dalej...
 
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach ogłasza...
Image
...kolejną edycję Konkursu - „Cykliczne upowszechnianie przez media zasady zrównoważonego rozwoju i informacji dotyczących źródeł i systemów finansowania ochrony środowiska w 2013 roku”.
 
Inauguracja trasy Mobilnego Centrum Edukacji Ekologicznej
Image
Fundacja Ekologiczna ARKA zaprasza – 12 kwietnia o godz. 11.00 w Szkole Podstawowej nr 10 w Katowicach ul. Stawowa 6 odbędzie się inauguracja projektu. W trasę rusza specjalny samochód wyposażony w ekologiczne atrakcje, który docierać będzie do szkół i placówek wychowawczych, gdzie wykorzystany zostanie do prowadzenia super-ciekawych warsztatów i lekcji przyrody oraz ekologii. Wszystkie zajęcia w tym niecodziennym Centrum pomyślano tak, by poprzez zabawę uczestnicy mogli uczyć się zasad funkcjonowania nowoczesnych instalacji ekologicznych.
 
Po co gasić światło podczas Godziny dla Ziemi WWF?
Image
31 marca o godz. 20.30 w symbolicznym geście miliony ludzi na całym świecie zgaszą światło na 60 minut. Nie zrobią tego, aby zaoszczędzić jak najwięcej energii w ciągu godziny, ale w celu zamanifestowania swojej troski o środowisko. Przyłącz się na wwf.pl i zgaś światło – apelują ekolodzy.
 
Resort środowiska czeka na innowacyjne eko-technologie do GreenEvo
Image
Resort środowiska czeka na propozycje innowacyjnych technologii przyjaznych środowisku m.in. dla przemysłu wydobywczego, rozwiązań służących do walki ze zmianami klimatu czy ekologicznemu wytwarzaniu energii. Będą one promowane na świecie pod marką GreenEvo.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 58

© 2024 Grupa INFOMAX