Advertisement
Nowy numer branżowego kwartalnika Ekologia już na naszym portalu
Image
Teraz, gdy piszę te słowa, sytuacji w Libii daleko jest do stabilizacji. Wręcz przeciwnie.Wszystko niestety wskazuje na eskalację konfliktu zbrojnego. Zapewne ktoś z PT Czytelników zada sobie dobre pytanie, skąd w kwartalniku traktującym o ochronie środowiska znalazł się na wstępie ten komunikat z frontu wojny domowej w tak odległym kraju?
 
Zielona Prezydencja Polski w UE
Image
Ministerstwo Środowiska zaprasza organizacje pozarządowe na spotkanie poświęcone priorytetom polskiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej w obszarze środowiska. Spotkanie odbędzie się 6 kwietnia br. w Ministerstwie Środowiska.
 
Ekologia na Śląsku
Image
21 lutego br. w Sali Marmurowej Gmachu Sejmu Śląskiego odbyła się konferencja "Ekologia jako tendencja rozwoju XXI wieku województwa śląskiego". Udział w spotkaniu wziął podsekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska, Bernard Błaszczyk, przedstawiciele administracji rządowej, samorządów terytorialnych, podmiotów gospodarczych, organizacji pozarządowych, a także studenci i uczniowie.
 
Zielone Czeki 2011
Image
Rozpoczęły się przygotowania do tegorocznej edycji „Zielonych czeków” – dorocznej nagrody finansowej przyznawanej z okazji Dnia Ziemi przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.
 
"Klimatolubne Przedszkolaki" - ruszyła kolejna edycja programu
Image
Uwaga – w styczniu i na początku lutego, m.in. we Wrocławiu, Poznaniu, Przemyślu i Białymstoku, odbędą się szkolenia dotyczące zmian klimatu dla nauczycieli przedszkolnych. Ministerstwo Środowiska rozpoczęło kolejną edycję ogólnopolskiego programu edukacji ekologicznej „Klimatolubne Przedszkolaki”, realizowanego w ramach projektu pn. Partnerstwo dla Klimatu.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 27 z 58

© 2022 Grupa INFOMAX