Advertisement
Szczęśliwa trzynastka projektu GreenEvo
Image
Aż 13 polskich, najbardziej konkurencyjnych, technologii proekologicznych zostało liderami programu Ministerstwa Środowiska GreenEvo – Akcelerator Zielonych Technologii. O technologiach wybranych przez Kapitułę projektu mówili podczas konferencji prasowej: minister środowiska prof. Andrzej Kraszewski, podsekretarz stanu w MŚ Bernard Błaszczyk, koordynator projektu GreenEvo Agnieszka Kozłowska-Korbicz i koordynator zespołu ekspertów projektu z Uniwersytetu Warszawskiego prof. Krzysztof Klincewicz. Spotkanie odbyło się 7 lipca br. w Ministerstwie Środowiska
 
Dołącz do "Czystego Biznesu"!
Image
Już ponad 5.000 firm z całej Polski przekonało się, że działania na rzecz ochrony środowiska to pewne źródło znacznych korzyści finansowych. Fundacja Partnerstwo dla Środowiska od lat nagradza proekologiczne zaangażowanie przedsiębiorców organizując prestiżowy Konkurs Ogólnopolskie Nagrody ,,Czysty Biznes”. Właśnie ruszyła kolejna edycja. Teraz i Twoja firma może konkurować z najlepszymi o nasze wyróżnienie i przekonać się jak smakuje sukces!
 
Ekolaury 2010
Image
22 czerwca w Kinoteatrze Rialto odbyła się coroczna Gala wręczenia nagród dla zwycięzców Konkursu Polskiej Izby Ekologii o Ekolaury 2010. W tym roku przyznano 8 Ekolaurów i 15 Wyróżnień w siedmiu kategoriach.
 
"Zielone Flagi" przyznane
Image
Aż 75 szkół otrzymało w tym roku międzynarodowy certyfikat „Zielona Flaga”. To prestiżowe wyróżnienie nadawane z inicjatywy Fundacji Partnerstwo dla Środowiska świadczy przede wszystkim o wysokim poziomie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży, a także dorosłych: dyrektorów i nauczycieli, zgłaszających swoje placówki do Programu Szkoły dla Ekorozwoju.
 
"Czyste lasy na Mazowszu"
Image
Ruszyła akcja „Czyste lasy na Mazowszu” zainicjowana przez cztery regionalne dyrekcje Lasów Polskich: warszawską, łódzką, radomską i olsztyńską. Dzięki niej będzie można szczegółowo zadbać o mazowieckie lasy, chroniąc je przede wszystkim przed zanieczyszczaniem.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 28 - 36 z 58

© 2021 Grupa INFOMAX