Advertisement
Podstawy Prawa Ochrony Środowiska dla Przedsiębiorców
Image
Stowarzyszenie GPP Ekologia zaprasza w dniach 03-04 listopada 2009 r. do Hotelu 500 Zegrze na szkolenie, które organizuje wspólnie z ReEko Organizacją Odzysku S.A z zakresu „Podstaw Prawa Ochrony Środowiska dla Przedsiębiorców” oraz Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia GPP Ekologia.
 
Green Ventures 2009
Image
Izba Przemysłowo-Handlowa w Poczdamie, Federalne Ministerstwo ds. Transportu, Budownictwa i Rozwoju i firma Komfort Consulting jako partner imprezy w Polsce serdecznie zapraszają do udziału w Międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej firm z branży ochrony środowiska i energetyki Green Ventures 2009, organizowanych w Seminaria Seehotel w Poczdamie w dniach 10-12 czewca 2009 roku.
 
Obowiązki sprawozdawcze dotyczące ZSEE
Image
10 lutego br. w Poznaniu odbyły się organizowane przez firmę Dendros Warsztaty praktyczne: Obowiązki sprawozdawcze dotyczące zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Prowadziła je Małgorzata Tomczak  -  Naczelnik Wydziału Nadzoru Rynku w Departamencie Kontroli Rynku Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska. Departament Kontroli Rynku jest odpowiedzialny za prowadzenie rejestru przedsiębiorców i organizacji odzysku sprzętu elektrycznego i elektronicznego wynikającego z ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.
 
I po Warsztatach...
Image
27 stycznia br. w Poznaniu odbyły się organizowane przez firmę Dendros Warsztaty praktyczne Ocena oddziaływania na środowisko. Uczestniczyło w nich ponad 30 osób. Prowadził je dr Marcin Pchałek - prawnik specjalista z zakresu oceny oddziaływania na środowisko, konsultant m.in. Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, autor licznych publikacji.
 
Ogólnopolskie seminarium informacyjne Programu dla Europy Środkowej w Katowicach
Image
Krajowy Punkt Kontaktowy Programu dla Europy Środkowej, działający w ramach Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, zaprasza wszystkich zainteresowanych przygotowaniem lub uczestniczeniem w projektach na ogólnopolskie seminarium informacyjne, które odbędzie się 9 lutego 2009 r. w Katowicach, w Sali Sejmu Śląskiego w budynku Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach, przy ul. Jagiellońskiej 25.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 54 z 58

© 2021 Grupa INFOMAX