Advertisement
Warsztaty praktyczne OOŚ
Image
Ocena oddziaływania na środowisko (OOŚ) jest jednym z podstawowych instrumentów prawnych ochrony środowiska. Z uwagi na brak zgodności prawa wspólnotowego oraz krajowego odnośnie przepisów w zakresie postępowania OOŚ Prezydent podpisał nowelizację ustawy o ochronie przyrody oraz ustawę o ocenach oddziaływania na środowisko. Obie ustawy dostosowują polskie prawo do unijnych dyrektyw. Bez tego żadna z inwestycji nie uzyskałaby pieniędzy z funduszy europejskich.
 
Energa dla przyrody
Image
Rusza "Fundusz dla Przyrody" - wspólna inicjatywa Grupy ENERGA i Polskiego Towarzystwa Przyjaciół Przyrody "pro Natura". Przedsięwzięcie o charakterze konkursu grantowego ma wspierać działania związane z bezpośrednią ochroną cennych gatunków lub siedlisk przyrodniczych.
 
Pierwsze centrum handlowe z klimatem w Warszawie
Image
Już 25 października w warszawskim Centrum Handlowym "Reduta", zarządzanym przez Manhattan Real Estate Management (MREM), ruszy edukacyjny program ekologiczny "Centrum z Klimatem". Celem Programu jest budowanie świadomości ekologicznej wśród klientów, najemców i pracowników centrum. Program obejmie docelowo wszystkie centra handlowe w Polsce, należące do Atrium European Real Estate i zarządzane przez MREM. To jedyny tego rodzaju długofalowy projekt dla sieci centrów handlowych w kraju.
 
"Ekologiczna zabawa z Playbusem"
Image
20 września w Parku Praskim w Warszawie odbędzie się impreza pt. "Ekologiczba zabawa z Playbusem" zorganizowana przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Impreza jest podsumowaniem letniej działalności projektu Playbus i skierowana będzie do dzieci i ich rodziców.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 55 - 58 z 58

© 2022 Grupa INFOMAX