Advertisement
Z ostatniej chwili: Znamy zwycięzców konkursu "Media z klimatem"!
Image
W środę, 9. listopada 2011 w Teatrze Kamienica w Warszawie odbyło się rozdanie nagród III edycji konkursu dla dziennikarzy „Media z klimatem”, organizowanego przez Koalicję Klimatyczną, we współpracy z WWF Polska i firmą ISOVER. Jury przyznało dwie Nagrody Główne – zdobyli je Jakub Bożek (Krytyka Polityczna) za tekst pt. „Energetyczna rewolucja” oraz Tomasz Ulanowski (Gazeta Wyborcza) za tekst pt. „Pod zielonym napięciem”. Jury postanowiło również przyznad jedno Wyróżnienie – nagrodzono nim Ewę Podolską (radio TOK FM) za audycję pt. „Inwestuj w pierwsze paliwo”.
 
EkoAktywni 2011
Image
Do swojego konkursu zachęca Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. „EkoAktywni 2011” to konkurs promujący działalność organizacji społecznych z województwa śląskiego w zakresie edukacji ekologicznej, ochrony przyrody czy profilaktyki zdrowotnej dzieci.
 
Nie dajmy się zakupom!
Image
Ministerstwo Środowiska zainaugurowało nową kampanię informacyjną „Generation Awake. Twoje wybory zmieniają świat”. Przygotowana wraz z Komisją Europejską kampania ma na celu przybliżenie sposobów świadomego, a przede wszystkim efektywnego wykorzystania zasobów naturalnych, aby poprawić jakość naszego życia.
 
European Environmental Press doceniło polskie czasopismo
Image
Stowarzyszenie European Environmental Press (EEP) doceniło działania "Przeglądu Komunalnego" na rzecz ochrony środowiska w Polsce. Miesięcznik, który od kilkudziesięciu lat informuje o zmianach w dziedzinie ekologii i postępach w gospodarce komunalnej, został przyjęty w poczet wyróżniających się czasopism w Europie. Dołączył do grona 17 pism z Austrii, Belgii, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Norwegii, Portugalii, Rumunii, Szwajcarii, Turcji, Węgier i Włoch.
 
Konkurs na EKO-BIURO
Image
Fundacja Aeris Futuro jest pomysłodawcą obchodów nowego święta ekologicznego – dnia ekobiura. W ramach obchodów tego święta, już po raz drugi organizujemy konkurs Ekobiuro – w tym roku pod hasłem Zielony Październik. Konkurs skierowany jest do pracowników biurowych firm, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych, zainteresowanych wdrażaniem zasad zrównoważonego rozwoju w swoim miejscu pracy.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 58

© 2021 Grupa INFOMAX