Advertisement
Dwa różne programy z jednego źródła
Image
Wsparcie energooszczędnego oświetlenia ulicznego i ekologicznego transportu publicznego, będzie możliwe już od nowego roku, dzięki środkom pozyskanym przez Polskę z handlu prawami do emisji gazów cieplarnianych AAU. Programy priorytetowe SOWA dot. energooszczędnego oświetlenia ulicznego oraz GAZELA dot. niskoemisyjnego transportu miejskiego, zostały przyjęte przez Radę Nadzorczą NFOŚiGW i jeszcze w tym roku zostaną ogłoszone.
 
Gekon - Generator Koncepcji Ekologicznych
Image
Gekon jest kompleksowym instrumentem finansowym przygotowanym wspólnie przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Całkowita kwota środków przeznaczona na dofinansowanie przedsięwzięć w ramach programu Gekon wynosi 400 mln zł.
 
Przedsiębiorco! Czy rozliczyłeś się już z opłat środowiskowych?
Image
Ministerstwo Środowiska przypomina.. 31 lipca to ostateczny termin, w którym przedsiębiorcy powinni złożyć sprawozdania za korzystanie ze środowiska w pierwszym półroczu. Przypominamy kto, gdzie i z czego powinien się rozliczyć...
 
Polska liderem Europy
Image
Dziesiąte i jedenaste miejsce uzyskały najlepsze polskie projekty spośród 1078 wniosków zgłoszonych przez 27 państw – członków Unii Europejskiej. Dofinansowanie otrzyma 16 projektów z Polski oraz 2 międzynarodowe czerpiące z polskiej alokacji. Na ich realizację, do kraju wpłynie łącznie blisko 20 mln euro – to dwa razy więcej niż w naborze z 2010 r. i ponad osiemnaście razy więcej niż 5 lat temu.
 
Warszawski piknik rodzinny Programu Infrastruktura i Środowisko!
Image
Już w najbliższą sobotę 30 czerwca 2012 r., w godzinach 10.00-18.00 zapraszamy do Parku Agrykola w Warszawie na kolejny piknik rodzinny, organizowany przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. Podczas licznych zabaw i konkursów będzie można się przekonać jak działa elektrownia wiatrowa i jak przebiega proces oczyszczania wody. Najmłodszych czekają warszaty budowy robotów oraz zajęcia w mobilnym miasteczku ruchu drogowego.
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 25

© 2024 Grupa INFOMAX