Advertisement
Innowacyjne technologie w Internecie
Image
Wszystkich przedsiębiorców interesujących się innowacyjnymi techologiami stosowanymi nie tylko w dziedzinie ekologii, ale również w innych branżach gospodarki informujemy o powstaniu nowego portalu internetowego www.innowacje.gov.pl.
 
Podpisz się dla klimatu
Image
30 września rozpoczęła się w mediach wielka kampania klimatyczna Vattenfall "Podpis dla klimatu". Przez 3 miesiące obywatele 5 europejskich krajów, w tym Polski, będą mieli możliwość złożenia podpisów pod manifestem klimatycznym i wyrażenia w ten sposób poparcia dla walki ze zmianami klimatu. Przed rozpoczęciem kampanii w mediach wyostrzyliśmy nasze trzy postulaty, aby wzmocnić ich oddziaływanie i pomóc decydentom walczyć ze zmianami klimatu.
 
Miej "Oko na Ziemię"
Image
30 lipca 2008 r. Europejska Agencja Środowiska wraz z firmą Microsoft uruchomiły nowy portal, dzięki któremu można sprawdzić jakość wód wybranego kąpieliska w Europie. Na www.eyeonearth.eu znajdziemy ponad 21 tysięcy punktów monitoringowych, w tym także punkty z Polski. Ponadto każdy użytkownik może sam ocenić dane kąpielisko i poznać zdanie innych na ten temat.
 

© 2024 Grupa INFOMAX