Advertisement
Zielona Stolica Europy 2015
Image
Europejski komisarz ds. środowiska Janez Potočnik stwierdził: „To już szósta edycja konkursu o tytuł „Zielonej Stolicy Europy”. Z zadowoleniem zauważamy, że miasta, które już wcześniej ubiegały się o ten tytuł, robią to ponownie, a miasta biorące udział w konkursie po raz pierwszy wykazują prawdziwe zainteresowanie. Wiele miast z Unii Europejskiej, wprowadzając nowatorskie innowacyjne rozwiązania problemów dotyczących ochrony środowiska, wyznacza światowe standardy w zakresie zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich. Tytuł „Zielonej Stolicy Europy” stanowi niepowtarzalną okazją do podzielenia się tą wiedzą z resztą Europy.”
 
POLEKO 2012
Image
Polska Izba Ekologii, przy współpracy z Grupą Infomax, ma przyjemność zaprosić Państwa Firmę do udziału w targach POLEKO odbywających się w tym roku w Poznaniu w dniach 20-23.11.2012. Chcesz, by Twoja Firma była z nami? Zamów reklamę w czasopiśmie Ekologia...
 
Konkurs "Na tropie morświna"
Image
W dniach 27-28 września 2012 r. szukaj 100 morświnów w 10 wybranych miastach w Polsce! W tych dniach nasi wolontariusze odrysują sylwetkę morświna w najbardziej rozpoznawalnych punktach przestrzeni miejskiej. Oryginalne graffiti będzie można zobaczyć w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Słupsku, Toruniu, Gdyni i Wrocławiu.
 
Konkurs EKOBIURO 2012
Image
Spływ statkiem Wisłą z przewodnikiem, warsztaty zielarstwa i produkcji papieru czerpanego, dizajnerskie pojemniki do segregacji odpadów czy notesy z opon - to nagrody poprzednich edycji Konkursu EKOBIURO, zawalcz o tegoroczną nagrodę dedykowaną specjalnie dla Ciebie, zespołu w którym pracujesz lub dla Twoich pracowników!
 
Rusza XIV edycja konkursu "Przyjaźni Środowisku"
Image
Zadaniem Konkursu jest wyłonienie i nagradzanie tych samorządów, przedsiębiorstw i placówek edukacyjnych, które dzięki poczynionym inwestycjom oraz wdrażaniu programów edukacyjnych przyczyniły się do poprawy środowiska naturalnego oraz do zwiększenia świadomości ekologicznej. Otrzymanie tytułu Laureata w tym Konkursie stanowi ogromne wyróżnienie i możliwość dołączenia do grona najlepszych.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 77

© 2024 Grupa INFOMAX