Advertisement
"Ambasador Zrównoważonego Rozwoju"
Image

Właśnie ruszyła IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu dla studentów "Ambasador Zrównoważonego Rozwoju" firmy Bayer. Organizatorzy oczekują na prace licencjackie, inżynierskie i magisterskie z różnych kierunków studiów poświęcone szeroko rozumianej ochronie środowiska.
 
Narodowy Konkurs Ekologiczny "Przyjaźni Środowisku" 2009
Image
Informujemy, że termin przyjmowania wniosków do XI Edycji NKE "Przyjaźni Środowisku" został przedłużony do 31 lipca 2009 r. Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń!
 
III Międzynarodowe Targi Żywności Ekologiczne oraz I Targi Opakowań Ekologicznych
Image
W stolicy Podkarpacia - Rzeszowie odbywa się III edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej "Ekogala 2009" oraz I Targi Opakowań Ekologicznych "EKO-PAK". Organizowana z roku na rok z coraz większym rozmachem "Ekogala" to obecnie największe spośród prezentowanych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targów żywności ekologicznej. W tym roku swoje najlepsze produkty ekologiczne promować będzie ponad 100 wystawców z Polski i zagranicy.
 
EKO-wydarzenie
Image
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach jest partnerem organizatorów ekologicznego wydarzenia, jakie będzie miało miejsce 23 i 24 maja w „Centrum Handlowym Plejada” w Bytomiu. Pod hasłami: „Dbaj o naszą planetę” oraz „I ty wpływaj na klimat” zorganizowany zostanie ekologiczny happening połączony z warsztatami ekologicznymi dla dzieci, pokazami filmów ekologicznych i prezentacją produkcji papieru.
 
XI edycja Konkursu Ogólnopolskie Nagrody "Czystego Biznesu" rozpoczęta
Image
Od 1998 roku Program Czysty Biznes, realizowany przez  Fundację Partnerstwo dla Środowiska, pomaga małym i średnim przedsiębiorstwom rozwijać się dzięki działaniom na rzecz ochrony środowiska.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 55 - 63 z 77

© 2024 Grupa INFOMAX