Advertisement
Finał konfliktu - Rospuda uratowana
Image
- Finał sporu o obwodnicę Augustowa jest dowodem na to, że można pogodzić budowę dróg, z ochroną środowiska - powiedział Minister Środowiska Maciej Nowicki na wspólnej - z Premierem Donaldem Tuskiem i Minister Rozwoju Regionalnego Elżbietą Bieńkowską - konferencji prasowej. Spotkanie odbyło się we wtorek, 24 marca br. - W niełatwych czasach recesji muszę z satysfakcją podkreślić, że kwestia Rospudy to sprawa, która może nam dać poczucie satysfakcji, że rzeczy niemożliwe stają się możliwe - powiedział Premier RP.
 
Targi expoECO 2009
Image
Międzynarodowe Centrum Targowe Globeexpo jest organizatorem imprez targowych, w których uczestniczą wystawcy wielu branż z całej Polski i z zagranicy. W tym roku organizujemy już po raz drugi expoECO - Targi Ochrony Środowiska i Energii Odnawialnej, które odbędą się w dniach 20 -21 czerwca w Hali Wystaw "Kapelusz" WPKiW w Chorzowie.
 
eRyś rozdaje laptopy
Image
W czterech konkursach ogłoszonych na Leśnym Wortalu Edukacyjnym www.erys.pl można zdobyć wspaniałe nagrody, m.in. lustrzankę cyfrową, laptopy oraz odtwarzacze MP3. Jeśli tylko interesuje Cię las i przyroda, chodzisz do klasy 4-6 szkoły podstawowej lub do gimnazjum, liceum bądź technikum, możesz wziąć udział w ciekawych konkursach.
 
Eko-miasta nagrodzone
Image
Sztokholm i Hamburg są pierwszymi europejskimi zielonymi stolicami roku. Budapeszt został laureatem Nagrody Europejskiego Tygodnia Mobilności. Tytuł Europejskiej Zielonej Stolicy Roku ma zachęcać miasta do proekologicznych zachowań. Jest on przyznawany jest miastom najbardziej przyjaznym dla środowiska i stanowi wyraz uznania dla wysiłków podejmowanych przez władze lokalne na rzecz rozwiązania problemów związanych ze środowiskiem.
 
Lider Polskiej Ekologii po raz 12.
Image
Na wniosek licznych jednostek zainteresowanych udziałem w 12. edycji Konkursu Ministra Środowiska "Lider Polskiej Ekologii" do 2 marca 2009 r. przedłużony został termin zgłaszania wniosków konkursowych.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 64 - 72 z 77

© 2024 Grupa INFOMAX