Advertisement
Klub Gaja i Dzień Ziemi
Image
Klub Gaja zaprasza na spotkanie z okazji Dnia Ziemi wszystkich zainteresowanych autentyczną ochroną środowiska. Już w niedzielę – 24 czerwca na stoisku na Polu Mokotowskim w Warszawie - będzie wiele materiałów informacyjnech o naszych programach, akcjach i kampaniach, i każdy wybierze coś dla siebie.
 
Dzień Ziemi
Image
24 czerwca zapraszamy na Pola Mokotowskie w Warszawie na festyn ekologiczny "Światowy Dzień Ziemi". Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ekologią, przyjaznym środowisku stylem życia oraz tych, który poszukują inspiracji również na stoisko Fundacji Nasza Ziemia.
 
Zielone Czeki 2012
Image
23 kwietnia w Katowicach po raz dziewiętnasty wręczono Zielone Czeki - nagrody finansowe Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Od 1994 roku otrzymują je osoby wyróżniające się w działalności proekologicznej na terenie województwa śląskiego. Jest to jedyna w Polsce tego rodzaju nagroda przyznawana za działalność ekologiczną osobom indywidualnym podejmującym działania na rzecz środowiska naturalnego poza swymi obowiązkami zawodowymi.
 
Green Ventures 2012
Image
Izba Przemysłowo-Handlowa w Poczdamie, Federalne Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i firma Komfort International jako partner organizacyjny imprezy w Polsce przygotowują obecnie 15 edycję Międzynarodowej Giełdy Kooperacyjnej Green Ventures 2012 która odbędzie się w Poczdamie w dniach 13-15 czerwca 2012 roku.
 
Przyjaźni Środowisku juz znani!
Image
Zakończyła się kolejna, XIII edycja Narodowego Konkursu Ekologicznego "Przyjaźni Środowisku" organizowana pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Uroczysta Gala wręczenia nagród odbyła się 10 lutego. Decyzją Narodowej Rady Ekologicznej Laureatami, Wyróżnionymi oraz Przedłużającymi znak "Przyjaznych Środowisku" zostali...
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 77

© 2024 Grupa INFOMAX