Advertisement
Rozwój energetyki czystej i odnawialnej do 2030 roku
Image
Głównym wydarzeniem w czasie trwania Targów Czystej Energii CENERG będzie konferencja organizowana przez Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza "Rozwój energetyki czystej i odnawialnej do 2030 roku". W ramach Konferencji, wspólnie z firmą Vattenfall Heat Poland S.A., zorganizowany zostanie panel dyskusyjny "Plan rozwoju energetyki Warszawy i Mazowsza do 2030 roku przy wykorzystaniu Odnawialnych Źródeł Energii-Czystej Energii".
 
Polski klimat dla technologii
Image
Parkiet do tańca, który produkuje energię elektryczną, łapacze mgły z Wysp Zielonego Przylądka,  bezodpadowe miasto o zerowej emisji CO2 - w Polsce wszystko jest możliwe. Dzięki inicjatywie Ministra Środowiska, Prof. Macieja Nowickiego, już w grudniu br. będzie można zwiedzić w Poznaniu unikalną światową wystawę - "Technologie dla ochrony klimatu".
 
Deklaracja Ekologiczna
Image

25 października nastąpiło wielkie otwarcie EKO Centrum, na którym ogłoszono Deklarację Ekologiczną. Sprawdź, jak było...
 
Era ekologicznych pojazdów, domów i komputerów
Image
Na Eko-Forum Bayer 2008 omówiono innowacyjne technologie jako rozwiązanie dla nadmiernego zużycia energii. Poruszona została tematyka budynków o zerowej emisji gazów cieplarnianych, pojazdów hybrydowych o niskiej emisji CO2, wspomniano także o Green IT - energooszczędnych rozwiązaniach chroniących klimat.
 
Targi czystej energii CENERG
Image
W dniach 5-6 czerwca 2009 roku odbędzie się kolejna edycja targów czystej energii CENERG. Jest to jedyna w Polsce impreza targowa poświęcona wyłącznie ekologicznym źródłom energii. Wydarzenie w założeniu ma się stać impulsem do rozwoju rynku eko-energii na Mazowszu, w Polsce i Środkowej Europie. Podczas targów odbędzie się konferencja zainicjowana przez Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza dotycząca polityki energetycznej Polski do 2030 roku.
 
Efektywność Energetyczna
Image
Chcielibyśmy serdecznie zaprosić do udziału w kolejnej konferencji organizowanej w ramach cyklu: "Efektywność Energetyczna - Niższe koszty energii w przemyśle", która odbędzie się w dniu 20 listopada br. w Warszawie w salach A i B Ministerstwa Gospodarki.
 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 26 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 353 - 368 z 405

© 2024 Grupa INFOMAX