Advertisement
O 150 mln zł zwiększy się pula pieniędzy na dopłaty do kolektorów słonecznych
Image
Polacy, którzy kupili kolektory słoneczne są zadowoleni z zainwestowanych pieniędzy. Rynek dobrze zareagował na 45% dopłaty do zakupu kolektorów. NFOŚiGW o połowę zwiększył pulę finansową programu. Uruchomiony w 2010 roku program 45% dopłat do zakupu i montażu kolektorów słonecznych dla właścicieli domów i wspólnot mieszkaniowych stał się tak popularny, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zdecydował się o połowę zwiększyć kwotę przeznaczoną na ten cel.
 
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach ogłasza...
Image
...kolejną edycję Konkursu - „Cykliczne upowszechnianie przez media zasady zrównoważonego rozwoju i informacji dotyczących źródeł i systemów finansowania ochrony środowiska w 2013 roku”.
 
Niska emisja - Wysokie ryzyko: Ślązacy i Zagłębiacy chcą rozwiązania problemu
Image
Podsumowano zorganizowaną przez TAURON Ciepło przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach kampanię społeczną mającą przekonać mieszkańców domów wielorodzinnych do rezygnacji z palenia śmieci.
 
Platan Drzewem Roku
Image
Drzewem Roku 2012 został platan z Kóz  (woj. śląskie). W internetowym plebiscycie Klubu Gaja oddano na niego ponad 7 tys. głosów. Tylko o 128 głosów mniej zdobyła lipa w Wambierzycach (woj. dolnośląskie). Na stronie ze zdjęciami i opisami 11 finałowych drzew, odnotowano blisko 106 tys. odsłon.
 
Ekolaury 2012 rozdane!
Image
20 czerwca w Kinoteatrze Rialto rozstrzygnięty został prestiżowy konkurs ekologiczny Polskiej Izby Ekologii Ekolaury 2012. O nagrodę ubiegało się wiele przedsiębiorstw, dla których ochrona środowiska to już nie tylko np. zwykła segregacja odpadów. To przede wszystkim jedne z ważniejszych projektów zrealizowanych zarówno przez większe, jak i mniejsze przedsiębiorstwa...
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 28 - 36 z 390

© 2021 Grupa INFOMAX