Advertisement
Natura 2000. Poczuj to!
Image
Projekt Natura 2000 przypomina o sobie pod postacią słynnej polskiej wokalistki Kasi Nosowskiej. Liderka zespołu Hey wzięła udział w kampanii „Natura 2000. Poczuj to!”, której została ambasadorką. Przypomnijmy: obszar Natura 2000 to Europejska Sieć Ekologiczna utworzona w krajach Unii Europejskiej, mająca na celu ochronę siedlisk przyrodniczych oraz cennych na skalę europejską gatunków zwierząt i roślin.
 
Z ostatniej chwili: Znamy zwycięzców konkursu "Media z klimatem"!
Image
W środę, 9. listopada 2011 w Teatrze Kamienica w Warszawie odbyło się rozdanie nagród III edycji konkursu dla dziennikarzy „Media z klimatem”, organizowanego przez Koalicję Klimatyczną, we współpracy z WWF Polska i firmą ISOVER. Jury przyznało dwie Nagrody Główne – zdobyli je Jakub Bożek (Krytyka Polityczna) za tekst pt. „Energetyczna rewolucja” oraz Tomasz Ulanowski (Gazeta Wyborcza) za tekst pt. „Pod zielonym napięciem”. Jury postanowiło również przyznad jedno Wyróżnienie – nagrodzono nim Ewę Podolską (radio TOK FM) za audycję pt. „Inwestuj w pierwsze paliwo”.
 
Życie po śmieciach
Image
Po dziewięciu miesiącach zakończyła się kampania edukacyjna „Życie po śmieciach” organizowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, redakcję Dziennika Zachodniego, Fundację Edukacja Bez Granic i Telewizję TVS.
 
EkoAktywni 2011
Image
Do swojego konkursu zachęca Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. „EkoAktywni 2011” to konkurs promujący działalność organizacji społecznych z województwa śląskiego w zakresie edukacji ekologicznej, ochrony przyrody czy profilaktyki zdrowotnej dzieci.
 
Nie dajmy się zakupom!
Image
Ministerstwo Środowiska zainaugurowało nową kampanię informacyjną „Generation Awake. Twoje wybory zmieniają świat”. Przygotowana wraz z Komisją Europejską kampania ma na celu przybliżenie sposobów świadomego, a przede wszystkim efektywnego wykorzystania zasobów naturalnych, aby poprawić jakość naszego życia.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 73 - 81 z 390

© 2021 Grupa INFOMAX