Advertisement
COP 19 w Polsce?
Image
Polska, a dokładniej Warszawa, jest kandydatem na gospodarza najważniejszego wydarzenia w polityce klimatycznej na świecie – Konferencji Klimatycznej ONZ w 2013 roku. Tzw. COP, czyli Conferences of the Parties, byłaby przeprowadzona już po raz 19., w tym drugi raz w naszym kraju.
 
Zielona Stolica Europy 2015
Image
Europejski komisarz ds. środowiska Janez Potočnik stwierdził: „To już szósta edycja konkursu o tytuł „Zielonej Stolicy Europy”. Z zadowoleniem zauważamy, że miasta, które już wcześniej ubiegały się o ten tytuł, robią to ponownie, a miasta biorące udział w konkursie po raz pierwszy wykazują prawdziwe zainteresowanie. Wiele miast z Unii Europejskiej, wprowadzając nowatorskie innowacyjne rozwiązania problemów dotyczących ochrony środowiska, wyznacza światowe standardy w zakresie zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich. Tytuł „Zielonej Stolicy Europy” stanowi niepowtarzalną okazją do podzielenia się tą wiedzą z resztą Europy.”
 
Ekologia 3/2012 - zapraszamy do lektury!
Image
Szanowni Państwo, czas biegnie szybko. Minął już rok od X Jubileuszowej Edycji Konkursu o Ekolaury Polskiej Izby Ekologii i znowu mogliśmy spotkać się podczas wręczania Ekolaurów PIE 2012. Tym samym szczęśliwie rozpoczęliśmy kolejną dekadę i oby tak dalej...
 
Stop hałasowi, stop ekranom
Image
Minister środowiska, Marcin Korolec podpisał rozporządzenie zmieniające dopuszczalne poziomy hałasu. Celem jest ograniczenie stosowania ekranów akustycznych w miejscach, które nie potrzebują tego typu ochrony. – To pierwszy krok na drodze do rozwiązania problemu plagi nieskutecznych ekranów - podkreśla minister Korolec.
 
POLEKO 2012
Image
Polska Izba Ekologii, przy współpracy z Grupą Infomax, ma przyjemność zaprosić Państwa Firmę do udziału w targach POLEKO odbywających się w tym roku w Poznaniu w dniach 20-23.11.2012. Chcesz, by Twoja Firma była z nami? Zamów reklamę w czasopiśmie Ekologia...
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 390

© 2021 Grupa INFOMAX