Advertisement
Technika dla klimatu Ziemi
Zapraszamy do udziału w jubileuszowej - dwudziestej - edycji Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLEKO 2008, największych tej branży w Nowej Europie, które odbędą się w dniach 27-30 października 2008 r. Honorowy patronat nad targami POLEKO 2008 objął Minister Środowiska.

Już po raz dwudziesty w Poznaniu spotkają się specjaliści z zakresu ochrony środowiska z kraju i zagranicy. Z tej okazji program targów wzbogacą okolicznościowe wystawy, spotkania i inne atrakcje. W okresie minionych dwudziestu lat POLEKO zdobyło pozycję niekwestionowanego lidera wśród targów ochrony środowiska w Nowej Europie, dzięki czemu stanowią wyjątkową platformę spotkań kontrahentów ze wschodu i zachodu naszego kontynentu. Ubiegłoroczne targi zgromadziły blisko 1000 wystawców i firm reprezentowanych z 21 krajów. Bogata międzynarodowa oferta wystawców przyciągnęła tłumy zwiedzających z niemal całego świata. Targi zwiedziło ponad 23 000 osób z 32 krajów i 4 kontynentów.

W tym roku po raz pierwszy POLEKO towarzyszyć będą Międzynarodowe Targi Techniki Komunalnej KOMTECHNIKA, które powstały poprzez wyodrębnienie z zakresu tematycznego POLEKO dotychczasowego Parku Techniki Komunalnej. Organizacja obu imprez w tym samym terminie poszerzy ofertę dla sektora usług komunalnych, czyli docelowej grupy zwiedzających obu tych wydarzeń.

W ramach POLEKO odbędzie się kilka wydzielonych ekspozycji specjalnych:
- Salon Czystej Energii,
- Salon Recyklingu,
- Salon Aparatury Kontrolno-Pomiarowej,
- Nauka dla Środowiska.

Image
 

© 2022 Grupa INFOMAX