Advertisement
POLEKO 2009
Na cztery dni Poznań zamienił się w europejskie centrum informacji związanej z ekologią, efektywnym wykorzystaniem energii oraz gospodarką odpadami i recyklingiem. Podczas 21. edycji Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska i towarzyszących im wydarzeń swoją ofertę zaprezentowało łącznie 900 firm i instytucji z 23 krajów: Austrii, Belgii, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Japonii, Kanady, Litwy, Niemiec, Nigerii, Norwegii, Nowej Zelandii, Polski, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Ekspozycję uatrakcyjniły oficjalne wystąpienia narodowe, zorganizowane pod patronatem agencji bądź instytucji rządowych, które przedstawiły kompleksowe rozwiązania z zakresu ochrony środowiska i gospodarki komunalnej. Swoje ekspozycje przygotowały: Austria, Dania, Francja, Irlandia, Kanada, Niemcy, Norwegia i Szwajcaria. Honorowy patronat nad tegoroczną edycją targów Poleko objął minister środowiska,  prof. Maciej Nowicki.

W tym roku po raz drugi odbyły się Międzynarodowe Targi Techniki Komunalnej KOMTECHNIKA, gdzie profesjonaliści mieli okazję spotkać dostawców techniki i technologii komunalnej. Do tandemu POLEKO i KOMTECHNIKI dołączyły tym razem Targi Dla Gmin, Miast i Regionów GMINA, będące forum wymiany informacji pomiędzy sektorem publicznym i prywatnym.

Przez cztery dni ekspozycję Targów Poznańskich odwiedziło ponad 21 000 gości z Polski i zagranicy. Mieli oni okazję zapoznać się z prezentowanymi przez wystawców licznymi nowościami, których w tym roku przygotowano kilkaset. Program ponad 50 ciekawych debat, seminariów i konferencji okazał się dobrym dopełnieniem tej interesującej ekspozycji.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom POLEKO 2009 za udział w targach. Życzymy, by pobyt w Poznaniu przyniósł Państwu wkrótce wymierne korzyści biznesowe.

Zespół Poleko
 

© 2022 Grupa INFOMAX