Advertisement
Nagrodzone Eko-gospodarstwo
Image
Podczas V Gali Przedsiębiorców, która odbyła się 6 lutego w Pietrowicach Wielkich Gabriela Lenartowicz- Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach wręczyła nagrodę specjalną dla Eko-gospodarstwa. Wyróżnienie to otrzymał Gerard Jokiel z Pawłowa.

Coroczna gala przedsiębiorców działających na terenie Pietrowic Wielkich połączona była ze spotkaniem z parlamentarzystami i przedstawicielami władz samorządowych województwa i powiatu. Mówiono o współpracy, osiągnięciach i doświadczeniach w życiu gospodarczym gminy i powiatu. Była to również okazja do uhonorowania specjalnymi nagrodami w kilku kategoriach przedsiębiorców, którzy w ostatnim roku szczególnie się wyróżnili działając na rzecz rozwoju Gminy i utrzymując ponad dwa tysiące miejsc pracy.

Wręczając nagrodę dla gospodarstwa promującego ekologiczne rozwiązania G. Lenartowicz mówiła, że dzięki tego typu przedsięwzięciom, a także organizowanym w Pietrowicach Wielkich eko-targom, to miejsce w powiecie raciborskim jest coraz bardziej znane i rozpoznawalne jako przyjazne dla ludzi interesujących się ekologią oraz jej praktycznym wykorzystaniem.


Źródło: WFOŚIGW w Katowicach

 

© 2022 Grupa INFOMAX