Advertisement
Targi INTERECO-ECODOM przeniesione...
Szanowni Państwo!

Z prawdziwą przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XXI Międzynarodowych Targach Technologii Ekologicznych, Pomiaru i Oszczędności Ciepła oraz Źródeł Energii "INTERECO-ECODOM" 2010. Targi odbędą się na terenach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Katowickich w dniach 23-25 kwietnia 2010 roku.

Stolica województwa śląskiego pozwala na bezpośrednie kontakty środowiska ekologicznego oraz możliwość konfrontacji ze światową konkurencją. Nie bez znaczenia jest również fakt, że nasz region jest najbardziej chłonnym rynkiem zbytu dla inwestycji, technik i technologii, urządzeń i instalacji oraz usług, służących ochronie środowiska. Jest również atrakcyjnym miejscem dla deweloperów inwestujących na oczyszczonych terenach poprzemysłowych z korzyścią dla ekologii i gospodarki.

Targi "INTERECO-ECODOM" są znakomitą okazją do zaprezentowania nowych technologii z dziedziny ochrony środowiska. Jest to forum wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów handlowych.

Targi są również doskonałą formą promocji naszej przyrody, która jest wielkim polskim bogactwem przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Mamy nadzieję, że Targi "INTERECO-ECODOM" jak co roku będą doskonałą okazją do spotkania przedstawicieli tego sektora, co z pewnością przyczyni się do zwiększenia w naszym kraju najnowocześniejszych rozwiązań mających na celu poprawę stanu naszego środowiska. A zaprezentowane na Targach Państwa pomysły zdobędą uznanie na całym świecie.

Podczas Targów odbędą się liczne seminaria i imprezy towarzyszące. Będziemy też gościć elitę specjalistów w dziedzinie ochrony środowiska. Najlepsze produkty zostaną nagrodzone medalami Międzynarodowych Targów Katowickich.

Wystawcom życzymy udanej imprezy targowej a Zwiedzającym pożytecznie i mile spędzonego czasu.


Organizatorzy Intereco-Ecodom

15.04.2010
 

© 2022 Grupa INFOMAX