Advertisement
Godzina dla Ziemi 2011: Spraw by trwała dłużej
Dokładnie o godz. 20.30, w sobotę, 26 marca, setki milionów osób i instytucji na całym świecie ponownie zgaszą światła podczas niezwykłej akcji zainicjowanej przez organizację ekologiczną WWF.

Image

Gaszenie świateł podczas Godziny dla Ziemi WWF to globalna, najbardziej doniosła i wyrazista akcja setek milionów ludzi na świecie dla Ziemi. Nie chodzi o oszczędzanie energii, bo nie powstrzymamy zmian klimatu, oszczędzając energię raz do roku przez jedną godzinę. Symbolicznym gestem gaszenia światła, przekraczając bariery religijne, kulturowe, społeczne, pokoleniowe i geograficzne połączymy się podczas globalnej demonstracji zaangażowania w ochronę naszego wspólnego domu – PLANETY ZIEMI.

WWF zachęca każdego do udziału w akcji razem z ludźmi na całym świecie poprzez zgaszenie światła w swoich domach. W tym roku zachęcamy też do pójścia o krok dalej – zadeklarowania codziennych czynności, które każdy może wykonać dla dobra naszej planety. Zrób coś więcej!

Swoje działania na rzecz Ziemi można rozpocząć zgłaszając chęć symbolicznego zgaszenia światła podczas Godziny dla Ziemi WWF. Przyłącz się do setek milionów ludzi na świecie, którzy działają na rzecz planety. Obejrzyj film o Godzinie dla Ziemi 2011, sprawdź jak dużo znaczy Twój głos dla Ziemi. Zainspirowani historiami tysięcy osób, których Godzina dla Ziemi WWF zmobilizowała do zmiany swoich codziennych zwyczajów i nawyków, WWF zaprasza w 2011 roku osoby prywatne oraz wszelkie instytucje: władze miast, firmy, szkoły, urzędy i organizacje do przyłączenia się do akcji. Dowiedz się więcej .

 

© 2022 Grupa INFOMAX