Advertisement
Wymień baterie oraz elektrograty na kwiaty!
ImageNie masz co zrobić ze starym radiem? Zepsute roboty kuchenne i odkurzacze zalegają w piwnicy? Stare baterie zaśmiecają szuflady? Odwiedź nas 2 kwietnia na BioBazarze na terenie starej fabryki Norblin w Warszawie.

Pierwszych 150 osób, które odwiedzą nas otrzyma piękne sadzonki kwiatów-bratków. Pozostałe osoby również nie wyjdą z pustymi siatkami – napełnimy je ekologicznymi jabłuszkami. 2 kwietnia startujemy od godziny 8 do godziny 17.

W każdą pierwszą sobotę miesiąca wszyscy Warszawiacy mają możliwość bezpłatnie oddać niepotrzebny sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz baterie.
2 kwietnia za każdą sztukę takiego sprzętu lub 10 sztuk zużytych baterii, pierwsze 150 osób otrzyma od nas sadzonki kolorowych bratków. Pozostałe osoby tradycyjnie już otrzymają soczyste jabłuszka z ekologicznych upraw.

Warto pojawić się na BioBazarze. To miejsce unikatowe dla mieszkańców, rolników i turystów! Miejsce zdrowych zakupów, wyborne dla fanów kuchni i gotowania, ekologicznej żywności i zdrowego i zrównoważonego stylu życia.

BioBazar, www.biobazar.pl, ul. Żelazna 51/53 (dawna Fabryka Nroblin), Warszawa.

Zapraszamy w każdą pierwszą sobotę miesiąca.

Źródło: Fundacja Zielony Horyzont

 

© 2024 Grupa INFOMAX