Advertisement
Green Ventures 2011
Izba Przemysłowo-Handlowa w Poczdamie, Federalne Ministerstwo ds. Transportu, Budownictwa i Rozwoju i firma Komfort International (dawniej Komfort Consulting) jako partner imprezy w Polsce przygotowują obecnie 14 edycję Międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej Green Ventures 2011, która odbędzie się w Poczdamie w dniach 15-17 czerwca 2011 roku.

Giełda Kooperacyjna „Green Ventures” odbywa się corocznie od 1998 roku i zalicza się do największych tego typu imprez na terenie Niemiec. Jest to obecnie największa platforma nawiązywania kontaktów w zakresie produkcji, wymiany informacji, nawiązywania kontaktów handlowych pomiędzy firmami zajmującymi się ochroną środowiska oraz branży energetycznej ze szczególnym ukierunkowaniem na energie odnawialne. Koncepcja Giełdy Kooperacyjnej Green Ventures związana  z organizacją  spotkań biznesowych pomiędzy przedsiębiorstwami działającymi w danej branży zapewnia uczestnikom najbardziej efektywne wykorzystanie możliwości nawiązania nowych kontaktów handlowych i kooperacyjnych z zagranicznymi partnerami oraz pozyskanie nowych zleceń, klientów, dostawców a także transfer  wiedzy.

Tegoroczna giełda poświęcona jest następującym zagadnieniom:
  • WODA, POWIETRZE, GLEBA - Oczyszczanie wody i ścieków, dystrybucja, planowanie i użytkowanie wody, ochrona powietrza i ziemi, ewidencja geodezyjna, rekultywacja, poszukiwanie zasobów naturalnych.
  • ENERGIA I BUDOWNICTWO - Planowanie, pozyskiwanie, dystrybucja energii, energia odnawialna, produkcja energii cieplnej i jej oszczędzanie, techniki izolacyjne, budownictwo ekologiczne i innowacyjne, planowanie architektoniczne, modernizacja i restauracja budynków, recycling budowlany.
  • RECYCLING I SUROWCE WTÓRNE - Gospodarka odpadami, wykorzystanie surowców wtórnych.
Na tegorocznym "Green Ventures 2011" już zapowiedziały swój udział firmy, instytucje oraz organizacje z USA Szwecji, Turcji, Danii, Finlandii, WNP i Rosji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Czech, Węgier, Tunezji,  Niemiec, Polski, a także wielu innych krajów. Od 1999 roku w imprezie rok rocznie bierze udział ok. 250-300 firm z ok. 40 krajów. W ubiegłych latach w imprezie tej wzięło udział ponad 3700 firm z 91 krajów, reprezentujących wszystkie kontynenty.

Impreza obejmuje - oprócz bezpośrednich rozmów pomiędzy firmami - również zwiedzanie innowacyjnych firm działających w dziedzinie energetyki odnawialnej i ochronie środowiska w regionie Berlina.
 
Zapraszamy!

KOMFORT INTERNATIONAL
Tel/fax: +48 22 854 10 27
Tel: +48 69 156 57 56
E-mail: biuro@komfort-international.com
 

© 2022 Grupa INFOMAX