Advertisement
Klub Gaja i Dzień Ziemi
ImageKlub Gaja zaprasza na spotkanie z okazji Dnia Ziemi wszystkich zainteresowanych autentyczną ochroną środowiska. Już w niedzielę – 24 czerwca na stoisku na Polu Mokotowskim w Warszawie - będzie wiele materiałów informacyjnech o naszych programach, akcjach i kampaniach, i każdy wybierze coś dla siebie.

Będziemy także zapraszać do głosowania na Drzewo Roku. Pozostało tylko kilka dni, bo internetowy plebiscyt kończy się 30 czerwca. Już teraz zobacz i zagłosuj: http://swietodrzewa.pl/drzewo_roku_2012/
Konkurs Drzewo Roku jest częścią Święta Drzewa – programu edukacji ekologicznej Klubu Gaja. Ostatnia edycja programu to dwa rekordy: liczba zasadzonych drzew – blisko 83, 5 tys. i liczba uczestników – ponad 71 tys.

Będziemy opowiadać o naszej codziennej pracy i o tym, jak intensywnie rozpoczynamy wakacje, bo 2 lipca ruszamy z wydarzeniami 7. edycji programu Zaadoptuj rzekę, którego partnerem strategicznym została Fundacja PKO Banku Polskiego. Będziemy zachęcać do udziału w warsztatach edukacyjnych i zajęciach artystycznych w Katowicach, w Warszawie i w Helu w pierwszym tygodniu lipca. Do Big Jump – 8 lipca i do udziału w programie Zaadoptuj rzekę.

Nasze stoisko na Dniu Ziemi w Warszawie ( w tym roku pod hasłem „Dobra energia dla wszystkich”) znajdziecie w Sektorze współpracy społecznej. Czynne od godz. 10.00.

Także w niedzielę - 24 czerwca - Klub Gaja zagości na falach radiowych. Audycja w TOK FM rozpocznie się o godz. 16.00. Gościem będzie Jacek Bożek, prezes Klubu Gaja.

Klub Gaja

Program Święto Drzewa dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.
 

© 2022 Grupa INFOMAX